Moje ćwiczenia "Poznaję świat, bo mam 6 lat"

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość egz.
Ocena: 4.33333
Kod produktu: PD6-10

Opis

Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania zachęcające dzieci do rozpoznawania i liczenia głosek, sylab, liter drukowanych, wyrazów i zdań, a zarazem kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Są tam także krótkie teksty przeznaczone dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Proponujemy naukę czytania metodą sylabową – jest to dla dziecka najłatwiejsza metoda opanowania i usprawnienia techniki i tempa czytania.

Dzięki różnorodności przygotowanych zadań w ciągu całego roku dzieci będą miały możliwość rozwijania zręczności manualnej, będą uczyły się rozpoznawać i pisać cyfry, litery oraz całe wyrazy, rozumieć i tworzyć proste zdania, nie będą miały kłopotów z projektowaniem swojej pracy, a przede wszystkim – rozwiną samodzielne kreatywne myślenie. Wykonując polecenia w czasie zabawy, dzieci uczą się jednocześnie podstawowego słownictwa i zwrotów.

Efektywną naukę uprzyjemniają im przykłady poprawnych rozwiązań, zabawne komiksy, zadania w formie gier, zabaw i sztuczek, wycinanki, naklejki i inne pomoce dydaktyczne. Znajdziemy tam także: labirynty, łamigłówki, naukę pisania alfabetu po śladzie, strony z obrazkami do pokolorowania według wzoru. Podczas wypełniania ćwiczeń dzieci mogą posługiwać się ołówkiem lub kredką.

 

Dane techniczne

Autor Joanna Białobrzeska
ISBN 9788363094904
Liczba stron 176
Format 297x210 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl