Nauczycielska księga życia cz. D - klasa 2

Dostępność: brak towaru
Cena: 27,00 zł 27.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: SN2-18

Opis

Nauczycielska księga życia to przewodnik metodyczny inspirujący do samodzielnych działań , ale dający również możliwość przeprowadzenia interesującej lekcji ze świadomością, że jest się dobrze przygotowanym. Zawiera gotowe tematy do dziennika propozycje scenariuszy zajęć związanych z przewodnimi treściami: polonistycznymi, historycznymi, politycznymi, gospodarczymi, przyrodniczymi, społecznymi, kulturowymi, naukowymi, artystycznymi (teatr, kino, sztuka, muzyka, taniec), zdrowotnymi (higiena, odpoczynek, rozrywka), matematycznymi, ekonomicznymi, sportowymi, motoryzacyjnymi, informatycznymi.

W drugiej części przewodnika został umieszczony rozkład materiałów z propozycjami rozplanowania pracy w roku szkolnego. Są to tabele, w których uwzględnia się poszczególne bloki tematyczne, tematy oraz czas niezbędny do ich realizacji. Rubrykami w szarym kolorze wyróżniono zagadnienia związane z realizacją treści podręcznika, co niezwykle ułatwia korzystanie z tego opracowania.

Organizacja kolejnych dni pracy w drugim tomie jest przedstawiona w harmonijnie usystematyzowany sposób prezentowany konsekwentnie w całej edycji „Nauczycielskich ksiąg życia” przygotowanych dla pakietów edukacyjnych klas I-III.

 Praca z tymi przewodnikami jest ogromną pomocą dla każdego nauczyciela, nie tylko w organizacji i przebiegu zajęć obowiązkowych, ale również dodatkowych. Warto z tej pomocy skorzystać.

Dane techniczne

Autor Joanna Białobrzeska
ISBN 9788389957832
Liczba stron 256
Format 175x250 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl