Przewodnik „Poznaję świat, bo mam 6 lat”

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Przewodnik "Poznaję świat, bo mam 6 lat" zawiera:

  • Płytę CD z piosenkami
  • Całoroczny wykaz tygodniowych bloków tematycznych, wzbogacony o tematy na każdy dzień ze szczegółowymi zagadnieniami.
  • Codzienne scenariusze zajęć z opisem ich przebiegu, powiązane z tematami do zapisania w dzienniku, materiałami i środkami dydaktycznymi.
  • Treści z zakresu edukacji polonistycznej, społecznej, matematycznej, przyrodniczej, plastyczno-technicznej, muzycznej, zdrowotnej i fizycznej.
  • Propozycja cyklicznych zajęć:
    AKADEMIA DYPLOMACJI – zajęcia rozwijające umiejętności budowania relacji w grupie, nazywania emocji i radzenia sobie z nimi.
    MALOWANKI-WYDZIERANKI – zajęcia plastyczne rozwijające ekspresję plastyczną i aktywność badawczą dzieci.

Wprowadzająca część Przewodnika tworzy przydatny całoroczny wykaz tygodniowych bloków tematycznych, wzbogaconych o tematy na każdy dzień ze szczegółowymi zagadnieniami. W dalszej części znajdują się całodzienne scenariusze zajęć z opisem ich przebiegu ściśle powiązane z podanymi tematami do wpisania do dziennika, wyróżnionymi materiałami i środkami dydaktycznymi. Zajęcia te dotyczą treści z zakresu edukacji polonistycznej, społecznej, matematycznej, przyrodniczej, plastyczno-technicznej, muzycznej i sprawności fizycznej. Warte uwagi są cykliczne zajęcia opisane w Akademii Dyplomacji oraz Malowankach-Wydzierankach umożliwiające rozwijanie umiejętności potrzebnych do rozpoznawania i budowania relacji z innymi ludźmi, współpracy w grupie, nazywania emocji i radzenia sobie z nimi oraz rozwijania ekspresji plastycznej i aktywności badawczej.

 

Dane techniczne

Autor Joanna Białobrzeska, Tomasz Kuźmicz, Ewelina Mianowicz, Anna Trepka, Katarzyna Trepka
ISBN 9788363094942
Liczba stron 240
Format 163 x 235 mm

Produkty powiązane

Odwiedź nas

     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl