Uczę się czytać

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 21,00 zł 21.00
ilość egz.
Ocena: 3.28572
Kod produktu: PD6-15

Opis

Zaproś swoje dziecko do czytania!

 

*Dla dzieci w każdym wieku rozpoczynających przygodę z czytaniem.

*Do wykorzystania w domu, przedszkolu i szkole.

 

Książka Uczę się czytać zawiera:

*Zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi w wyrazach sylabami, a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach.

*Atrakcyjne ilustracje sprawiają, że zdobywana przez dzieci umiejętność czytania jest dla nich niezwykłą przygodą, rozwija twórcze myślenie, angażuje emocje i daje radość z poznawania świata.

 

Książka Uczę się czytać zawiera zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi w wyrazach sylabami, a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach. Ciekawe teksty jak i atrakcyjne ilustracje sprawiają, że zdobywana przez dzieci umiejętność czytania jest dla nich niezwykłą przygodą, rozwija twórcze myślenie, angażuje emocje i daje radość z poznawania świata.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do czytania.

Poznanie liter alfabetu i swobodne czytanie to pierwszy tak ważny krok do rozwinięcia umiejętności czytania. Czytamy teksty w określonym celu - by znaleźć jakieś informacje, by dowiedzieć się czegoś konkretnego, by poznać bohaterów powieści i zachwycić się ich przygodami. Dlatego ważną umiejętnością jest czytanie ze zrozumieniem. Umieszczone w książce krótkie zdania, krótkie i dłuższe teksty pomogą u dzieci tę umiejętność rozwinąć. Różnorodne, ciekawe tematy atrakcyjnie zilustrowane inspirują do poznawania świata, aktywizują twórcze myślenie, angażują emocje i dają radość z umiejętności czytania.

 

Dane techniczne

Autor Joanna Białobrzeska
ISBN 9788363094980
Liczba stron 68
Format 297x210 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl