Uczę się czytać

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 24,00 zł 24.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Uczę się czytać

*Dla dzieci w każdym wieku rozpoczynających przygodę z czytaniem.

*Do wykorzystania w domu, przedszkolu i szkole.

*Pierwsze próby swobodnego czytania krótkich zdań oraz prostych tekstów.

*Czytanie tekstów metodą sylabową.

*Kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

*Czytanie tekstów z podziałem na role.

*Różnorodne, ciekawe tematy atrakcyjnie zilustrowane inspirują do poznawania świata, aktywizują twórcze myślenie, angażują emocje, dają radość z umiejętności czytania.

Książka Uczę się czytać nie zawiera: DWUZNAKÓW (cz, sz, ch, rz, dz, dź, dż) i ZMIĘKCZEŃ (ń, ć, ś, ź, ż). Proste do przeczytania wyrazy i zdania dają dziecku przyjemność z czytania i poczucie sukcesu.

Książka Uczę się czytać zawiera:

*Zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi kolorami w wyrazach sylabami (czytanie sylabowe http://online.fliphtml5.com/cfytx/lcfc/#p=9), a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach.

Książka Uczę się czytać zawiera zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi w wyrazach sylabami, a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach.

Zapraszamy wszystkie dzieci do czytania.

Poznanie liter alfabetu i swobodne czytanie to pierwszy tak ważny krok do rozwinięcia umiejętności czytania. Czytamy teksty w określonym celu - by znaleźć jakieś informacje, by dowiedzieć się czegoś konkretnego, by poznać bohaterów powieści i zachwycić się ich przygodami. Dlatego ważną umiejętnością jest czytanie ze zrozumieniem. Umieszczone w książce krótkie zdania, krótkie i dłuższe teksty pomogą u dzieci tę umiejętność rozwinąć. Różnorodne, ciekawe tematy atrakcyjnie zilustrowane inspirują do poznawania świata, aktywizują twórcze myślenie, angażują emocje i dają radość z umiejętności czytania.

  

 

Dane techniczne

Autor Joanna Białobrzeska
ISBN 9788363094980
Liczba stron 68
Format 210 x 297 mm

Produkty powiązane

Odwiedź nas

     

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl