Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Kod: 5908243374313

Zestaw Zabawa w czytanie został stworzony z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją podróż w świecie liter. Jest odpowiedni zarówno dla dzieci przedszkolnych, jak i wczesnoszkolnych.

Karty służą przede wszystkim do zabawy, czyli nauki "mimochodem". Jest to niekwestionowany fakt, że dzieci najefektywniej i najszybciej uczą się właśnie wtedy, gdy nie odczuwają stresu, kierują się naturalną dla siebie ciekawością i gdy towarzyszy im poczucie sukcesu. Najważniejsze, żeby wchodziły w świat czytania i pisania z przyjemnością i zainteresowaniem.

Przygotowane zestawy kart będą pomocą w tej ciekawej przygodzie, jaką jest czytanie. Z zawartości pudełka nauczyciel lub rodzic może ułożyć niezliczoną ilość gier i zabaw dla najmłodszych.

Propozycje zabaw dołączone do zestawu zostały opracowane przez Joannę Białobrzeską i są wynikiem jej wieloletnich doświadczeń z pracy z dziećmi.


Zestaw „Zabawa w czytanie” zawiera: obrazki, obrazki z podpisami, wyrazy, sylaby, litery.

  1. Obrazki (39 szt.)
  2. Obrazki z podpisem (39 szt.)
  3. Kartoniki z podpisami do obrazków (39 szt.)
  4. Kartoniki z sylabami do utworzenia wyrazów (96 szt.)
  5. Kartoniki z wyrazami do utworzenia zdań (75 szt.)
  6. Litery (115 szt.)
  7. Propozycje zabaw

Formaty kartoników: A5, A6, A7, A8

Ilość elementów: 403

Produkt jest zapakowany w ekologiczny karton, z wygodnym zamknięciem.

Uwaga! Bezpłatne szkolenie

Propozycje zabaw zachęcających do czytania z wykorzystaniem także zestawu „Zabawa w czytanie” obejrzysz w trakcie dostępnego szkolenia „Zabawa w czytanie – uczę się czytać mimochodem” prowadzonego przez Joannę Białobrzeską, kliknij poniżej