Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Kod: 9788363094980

Uczę się czytać

* Dla dzieci w każdym wieku rozpoczynających przygodę z czytaniem.

* Do wykorzystania w domu, przedszkolu i szkole.

* Pierwsze próby swobodnego czytania krótkich zdań oraz prostych tekstów.

* Czytanie tekstów metodą sylabową.

* Kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

* Czytanie tekstów z podziałem na role.

* Różnorodne, ciekawe tematy atrakcyjnie zilustrowane inspirują do poznawania świata, aktywizują twórcze myślenie, angażują emocje, dają radość z umiejętności czytania.

Książka Uczę się czytać nie zawiera: DWUZNAKÓW (cz, sz, ch, rz, dz, dź, dż) i ZMIĘKCZEŃ (ń, ć, ś, ź, ż). Proste do przeczytania wyrazy i zdania dają dziecku przyjemność z czytania i poczucie sukcesu.

Książka Uczę się czytać zawiera:

* Zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi kolorami w wyrazach sylabami, a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach.

Książka Uczę się czytać zawiera zróżnicowane teksty do czytania, poczynając od prostych zdań z wydzielonymi w wyrazach sylabami, a kończąc na krótkich opowiadaniach, notatkach z podróży i zabawnych rymowankach.

Zapraszamy wszystkie dzieci do czytania.

Poznanie liter alfabetu i swobodne czytanie to pierwszy tak ważny krok do rozwinięcia umiejętności czytania. Czytamy teksty w określonym celu - by znaleźć jakieś informacje, by dowiedzieć się czegoś konkretnego, by poznać bohaterów powieści i zachwycić się ich przygodami. Dlatego ważną umiejętnością jest czytanie ze zrozumieniem. Umieszczone w książce krótkie zdania, krótkie i dłuższe teksty pomogą u dzieci tę umiejętność rozwinąć. Różnorodne, ciekawe tematy atrakcyjnie zilustrowane inspirują do poznawania świata, aktywizują twórcze myślenie, angażują emocje i dają radość z umiejętności czytania.

        

 

Dane techniczne

  • Liczba stron: 

    68

  • Wymiary (mm): 

    285 x 205